Głównym spektrum działalności jest dystrybucja profili do suchej zabudowy (montażu płyt gipsowo-kartonowych) na potrzeby naszych partnerów w kraju jak i za granicą. Oferujemy produkty odpowiadające wszystkim europejskim standardom montażowym.

Profile te służą do budowy konstrukcji lekkich ścian działowych i sufitów podwieszanych, na których mocowane są okładziny z płyt gipsowo-kartonowych. W końcowym efekcie niewidoczne, jednak niezmiernie ważne dla stabilności i bezpieczeństwa całej konstrukcji są podstawowym elementem konstrukcyjnym w tej dziedzinie. Profile wykonane są z blachy ocynkowanej. Ma to szczególne znaczenie ze względu na fakt, że jedną z cech gipsu jest jego kwaśny odczyn. Konstrukcje bezpośrednio stykające się z płytą gipsowo-kartonową muszą być więc stosownie zabezpieczone antykorozyjnie.

Kontakty biznesowe ze sprawdzonymi dostawcami pozwalają nam oferować towar bardzo dobrej jakości, spełniający wymagania zarówno norm krajowych, jak i zagranicznych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku nieustannie dążymy do jeszcze lepszej i szybszej obsługi naszych klientów, oraz poszerzania naszej oferty handlowej.

Dzięki posiadanej własnej bazie transportowej oraz współpracy z firmami logistycznymi, oferowane przez nas produkty dostarczamy na terenie całego kraju oraz poza granicami.

Na wszystkie oferowane produkty posiadamy certyfikaty, deklaracje zgodności oraz inne wymagane dokumenty pozwalające na ich stosowanie w budownictwie mieszkaniowym, użyteczności publicznej i przemysłowym.
Copyright 2012 by CormeliusEurope
Wszelkie prawa zastrzeżone